Mapa strony | Kontakt
POLISH FIRMS

AGRICO


POLSKA - MAŁOPOLSKIE
32-104 Koniusza
Glewiec 10
tel.: +48 880 474 525
www.agrico.pol-agro.pl
pawelpyko@gmail.com 

Firma AGRICO powstała w 2012 roku i zajmuje się produkcją oraz eksportem warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną w której warzyw uprawia się już od 50 lat. Firma mieści się 25 km na wschód od Krakowa w typowo rolniczym rejonie Proszowice. Kontynuujemy naszą rodzinną tradycję, rozwijając i doskonaląc „dzieło” rozpoczęte przez naszych dziadków.

www.agrico.polagro.ru  www.agrico.polagro.com.ua  www.agrico.pol-agro.pl 
 
POLISH FIRMS

ROLIMPEX NASIONA

POLSKA - MAZOWIECKI
01-233 Warszawa
ul. Bema 83
tel.: 48 22 329 24 69
export@rolimpexnasiona.com.pl
www.rolimpexnasiona.com.pl

ROLIMPEX NASIONA powstała w roku 1998 jako Rolimpex - Nasiona Sp. z o.o. w wyniku konsolidacji sektora nasiennego Grupy Rolimpex S.A. Od października 2008 roku w skład grupy Rolimpex Nasiona S.A. został włączony Zakład produkcji traw w Piotrkowie Trybunalskim, dawniej Graminex Sp. z o.o. Misją firmy w segmencie traw jest dbać o otoczenie w którym żyjemy dekorując je piękną i trwałą trawą.

www.siemienatraw.polagro.ru www.rolimpex.polfirms.eu
     
POLISH FIRMS

ARAJ

POLSKA - DOLNOSLASKIE
55-080 Kąty Wrocławskie
ul. Mireckiego 30
tel.: 48 71 39 13 102
biuro@araj.pl
www.araj.pl

Działalność firmy ARAJ skierowana jest na realizację baz suszarniczo - magazynowych z uwzględnieniem dużych obiektów przemysłowych. Klientami firmy są gospodarstwa rolne, firmy skupujące zboża, zakłady przemysłowe takie jak: zakłady tłuszczowe, młyny, zakłady produkujące pasze czy firmy sektora biopaliwowego.

www.araj.polagro.ru
     
POLISH FIRMS

EŁPOL

POLSKA - ŁÓDZKIE
98 - 358 Kiełczygłów
Osina Mała 14
tel. / fax. : 48 43 842 58 16
elpol22@wp.pl
www.elpol.agro.pl

EŁPOL to dynamiczne rozwijające się przedsiębiorstwo o charakterze krajowym jak i również międzynarodowym specjalizujące się w skupie ziaren zbóż roślin oleistych, motylkowych, strączkowych i egzotycznych, konfekcjonowaniu oraz sprzedaży.

www.elpol.polagro.ru
     
POLAGRO

DANKO

POLSKA - WIELKOPOLSKA
64-005 Racot
Choryń 27
tel. 48 65 513 48 88
zofia.nowaczyk@danko.pl
www.danko.pl

DANKO jest firmą z bogatą historią i tradycją specjalizującą się w produkcji zbóż ozimych i jarych. Posiada szeroką ofertę odmian materiału siewnego: żyto /12 odmian/, pszenżyto /12 odmian/, pszenica jara /2 odmiany/, pszenica ozima /5 odmian/, owies /7 odmian/, jęczmień jary /3 odmiany/, bobik /2 odmiany/, rzepik /1 odmiana/.

www.danko.polagro.ru www.pol-agro.eu www.danko.pol-agro.pl
     
POLISH FIRMS

WAM SIANOW

POLSKA - ZACHODNIOPOMORSKIE
76-004 Sianów
ul. Dworcowa 16
tel.: 48 94 318 52 92
www.wamsianow.pl
sekretariat@wamsianow.pl

WAM SIANOW Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji urządzeń ze stali kwasoodpornej dla przemysłu mleczarskiego, zakładów przetwórstwa spożywczego, firm transportowych. Z usług Wytwórni korzystają także przedstawiciele przemysłu spirytusowego, browarniczego, branży paliwowej, tłuszczowej, jak również koncerny naftowe, zakłady wodociągów i kanalizacji oraz urzędy miar

www.wamsianow.polish.ru
 
POLAGRO

PAK - POL

POLSKA - WIELKOPOLSKA
64-360 Zbąszyń
Perzyny 71
tel.: 48 68 386 04 25
www.agrokubiak.pl
pak_pol@op.pl

PAK - POL jesteśmy firma zajmującą się dystrybucja nasion warzyw. Jesteśmy zainteresowani współpracą z hurtowniami, sklepami oraz z klientami indywidualnymi. Rozprowadzamy nasiona znanych i sprawdzonych firm niemieckich, holenderskich, francuskich oraz polskich. Zapewniamy profesjonalna obsługę oraz gwarantujemy terminowość dostaw.

www.nasiona.polagro.ru www.nasiona.pol-agro.eu www.nasiona.pol-agro.pl
     
POLAGRO

FLORAPLANET

POLSKA - PODKARPACKIE
37-500 Jarosław
ul. Szówsko - Zamojska 24
tel.: 48 16 624 20 21
biuro@floraplanet.pl
www.floraplanet.pl

FloraPlanet.pl to serwis który stanowi internetową bazę informacji o profilu ogrodniczym i nie tylko, gdzie właściciele różnego typu firm z całej Polski, mogą zamieszczać prezentacje swoich usług lub towarów.

www.floraplanet.polagro.ru www.floraplanet.pol-agro.eu www.floraplanet.pol-agro.pl
     
POLISH FIRMS

MICHAL

POLSKA - MAZOWIECKIE
18-200 Wysokie Mazowieckie
ul.1-go Maja 7c
tel. 48 86 275 31 92
www.michal-silosy.pl
info@michal-silosy.pl

MICHAL - Zakład Produkcyjno Usługowo-Handlowy MICHAŁ jest polską firmą założoną w 1997 roku. Firma oferuje: silosy zbożowe i paszowe różnej pojemności. przenośniki współpracujące z silosami

www.michal.polagro.ru
     
POLAGRO

GADAR

POLSKA - PODKARPACKIE
37-500 Jarosław
ul. Szówsko - Zamojska 24
tel.: 48 16 624 20 21
biuro@floraplanet.pl
www.floraplanet.pl

GADAR oferowane Państwu przez firmę MYKOFLOR® grzybnie mikoryzowe są wyizolowane z korzeni roślin rosnących w najlepszych siedliskach. Przetestowane w licznych doświadczeniach w Laboratorium Grzybów Mikoryzowych MYKOFLOR® . Są to najnowocześniejsze produkty polecane przez Polskie Towarzystwo Mikoryzowe do stosowania amatorskiego i profesjonalnego.

www.gadar.polagro.ru www.gadar.pol-agro.eu www.gadar.pol-agro.pl
     
POLAGRO

SOWUL & SOWUL

POLSKA - WARMIA I MAZURY
10 - 416 Olsztyn
ul. Towarowa 15
tel.: 48 89 539 90 73
biuro@sowul.pl
www.sowul.pl

SOWUL podstawową działalnością firmy Sowul & Sowul jest produkcja nasion mieszanek traw: pastewnych – stosowanych do obsiewu łąk i pastwisk, przeznaczonych do żywienia zwierząt. gazonowych – przeznaczonych do trawników, ogrodów, działek, sadów, boisk, placów zabaw, poboczy, obsiewu lotnisk, poboczy i pasów zieleni wzdłuż dróg.

www.sowul.polagro.ru www.pol-agro.eu www.sowul.pol-agro.pl
     
POLISH FIRMS

NAZWA FIRMY


POLSKA - REGION
00-000 Miejscowosc
ul. Nazwa nr
tel.: +48 12 288 97 97
www.aktru.eu
aktru@aktru.pl

FIRMA informacja

www.polagro.ru

Kategoria: rolnictwo. POLAGRO to katalog polskich firm, z branż takich jak: rolnictwo, ogrodnictwo, sadownictwo, hodowla, agrotechnika, leśnictwo, nawozy, przetwórstwo, nasiona. Serdecznie witamy w naszym portalu informacji rolnej i zapraszamy do korzystania z danych o firmach branży rolniczej i obsługujących rolnictwo, produkujących żywność oraz wszystko to, co służy jej wyprodukowaniu - zamieszczonych w szczegółowych zakładkach. Nasz portal daje wyjątkową możliwość poinformowania Rynków Wschodnich o Państwa działalności i produkcji. Prezentowane przez nas informacje mają charakter komercyjny i skierowane są do przedsiębiorców ze wschodu - głównie z Rosji, Ukrainy - a także dla odbiorców z Polski.

Top.Mail.Ru